Humory w czasie okresu niszczą Twój związek, wiesz?

Poprzedni wpis, o tym jak facet powinien się zachowywać, kiedy jego dziewczyna ma okres pokazał podział wśród kobiet! Część z Was, podobnie jak ja, w tym czasie pragnie męskich ramion. To one nas koją, wyciszają – są lekarstwem na całe zło. Ale pojawiły się tez komentarze typu: w czasie okresu bez kija nie podchodź!, jak mam okres mój facet ma piekło! Okres u kobiety to jedna wielka burza hormonów – wszystkie to wiemy! Ale dlaczego cierpi na tym Twój facet?

wyżywanie się w czasie związkuCzy kochasz swojego faceta, mój drogi nerwusku?

Nie jest tajemnicą, że w czasie miesiączki w organizmie kobiety dochodzi do zmian hormonalnych. Stajemy się wtedy bardziej wrażliwe, płaczliwe, więcej rzeczy nas denerwuje. Ale dlaczego wyładowujesz się na swoim facecie? Czy on jest winny Twojej miesiączki?
My kobiety mamy okres, czy nam się to podoba, czy nie. Nie zmienimy tego. Musimy pogodzić się z tym, że dopóki nie dopadnie nas przekwitanie, a więc przez najbliższe 30-40 lat, będziemy przechodziły przez huśtawki nastrojów. Czy na prawdę przez ten cały czas, co 28 dni Twój facet ma znosić Twoje humory, wykazywać się anielską cierpliwością i brać na klatę wszystkie Twoje odchyły?

Okres nie jest usprawiedliwieniem.

Nie możesz być suką dla swojego faceta, bo masz okres. W czasie miesiączki masz prawo do gorszego samopoczucia, masz prawo nie chcieć gotować, cały dzień leżeć i odpoczywać. Ale nie masz prawa wyładowywać się na swoim ukochanym i być zwyczajną świnią.
Jeśli jesteś w związku, zakładam, że jesteście w nim dobrowolnie. Jesteście razem bo szalenie się kochacie! Czy chcesz ranić kogoś, kto świta poza Tobą nie widzi? Kto nieba by Ci uchylił?…

Widzisz, ja szalenie kocham Dawida. Nie wyobrażam sobie życia z kimś innym. Kurcze no zjadły by mnie wyrzuty sumienia gdybym widziała jak on cierpi przeze mnie, i to tylko dlatego, że akurat mam te dni. Kocham go, więc nie chcę go smucić, ranić, sprawiać przykrości. To, że masz okres nie jest żadnym usprawiedliwieniem na to co mówisz i jak się odnosisz do swojego faceta.
On Cię kocha, stara się ulżyć Tobie w tych dniach, a Ty chcesz mu wbijać szpilkę? Bo okres? Jemu i tak już jest ciężko, gdy patrzy jak się męczysz.

w czasie okresu z kijem nie podchodź

Bądź lepsza od siebie!

Bycie suką w czasie okresu jest świadomym, z premedytacją wbijaniem szpilki w faceta. Jeśli jesteś świadoma swojego (złego) zachowania w czasie tych dni – postaraj się znaleźć dla nich rozwiązanie. Poświęć czas na poznanie siebie i swoich potrzeb. W czasie miesiączki nie musisz być tykającą bombą. Pamiętaj, że to kim jesteś zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Nikt nie zmusza Twojego faceta by był z Tobą. Nie traktuj go jak pewniak w swoim życiu, nawet jeśli jesteście małżeństwem. Bądź dobra dla tych, których kochasz.

(Visited 337 times, 1 visits today)