Okrągłe słomkowe torebki – HIT LATO 2018

Moda na okrągłe, słomkowe (wiklinowe) torebki dopadła i mnie! Zdecydowanie to jest produkt, który chcę mieć, i który bez dwóch zdań jest w moim stylu. Kocham rzeczy drewniane, naturalne, kojarzące się z sielskością. Jednak nie za wszelką cenę. Taka torebka to sezonowy gadżet. 200 zł za taką torebkę to grube przegięcie!
Przeglądając Allegro, zobaczyłam, że takie torebki można kupić już za 70 zł. Moją uwagę jednak przykuła informacja, że produkt pochodzi z Chin, a czas dostawy to nawet 40 dni.
Weszłam na AliExpress i tam – dokładnie ta sama torebka była tańsza o 20 zł.
Zobaczcie jakie okrągłe słomkowe torebki (i w jakich cenach) oferuje Wam AliExpress.

Okrągłe słomkowe torebki z AliExpress

123456

 

789101112

 

I jak Wam się podobają te torebki? Do mnie najbardziej przemawia nr 5 – to właśnie ta z allegro, oraz 11! Choć klasyczna 9 i kolorowa 8 też skradają moje serduszka.

W ogóle kupujecie na Ali?
My jednak staramy się być praktyczni. Jeśli chodzi o dodatki do domu – kupujemy niektóre na ali, jak na przykład koc, lampki, poszewki, bzdety-gadżety do domu. Jednak jeśli chodzi o technologię, ubrania – kupujemy po dokładnym obejrzeniu, przymierzeniu.
Są rzeczy, za które jesteśmy w stanie wydać więcej, a są też takie – w których metka, pochodzenie są dla nas totalnie nieistotne.

(Visited 252 times, 1 visits today)