Winietki

Gdyby spytać przyszłe Panny Młode jak twoim zdaniem wyglądało by idealne przyjęcie weselne zebralibyśmy setki najróżniejszych odpowiedzi. Każdej z nas podoba się coś innego, każda z nas ma jakiś punkt wesela na którym jej okropnie zależy. Jednak jedno jest pewne – wszystko na tym weselu musi być dopięte na ostatni guzik! Także winietki!

Poniżej pokazuję Wam przykładowe winietki które w większości można wykonać samemu w domu przy naprawdę niewielkim wkładzie pieniężnym.

1. Coś do zjedzenia

 Pomysł bardzo oryginalny i wymagający największego zaangażowania Państwa Młodych ze wszystkich propozycji jakie Wam pokażę. Czyż nie fajnym uczuciem byłoby przyjść na wesele i zobaczyć że Państwo Młodzi specjalnie dla Ciebie zrobili to zdjęcie? By Ciebie ugościć? To co mnie urzeka w tym projekcie to to że Młodzi robią to sami – nie zlecają nikomu.

No dobra – nie wiem jak cenowo wyglądają te wbijaki metalowe ale wykałaczki już takie drogie nie są. Wystarczy jeszcze wydrukować imiona gości, nakleić na wykałaczkę i gotowe!

Nie tak zdrowo a jak słodko! 🙂

2. Napoje

Dla mnie jeden z najlepszych pomysłów! Może go wykorzystać jako winietki ale i prezent dla gości jako podziękowanie za przybycie! Oczywiście można dać wiecznie żywą coca-colę czy jakąś oranżadę ale… można też samemu zakupić małe buteleczki i dać gościom nalewki domowej roboty. Wg mnie taka forma podziękowania dla gości jest dużo przyjemniejsza niż bańki mydlane.

3. HandMade

Pomysł ze zdjęcia po lewej muszę przyznać jest moim drugim faworytem. Karteczka na drewnianym klipsie – jakie to proste a jak zupełnie inaczej wygląda. W tym momencie to już nasza inwencja twórcza czy będzie to zwykła biała karteczka w kształcie prostokąta czy może pokusimy się o wycięcie serduszek z kolorowego papieru… – dowolność.

Proste a jakie efektowne 🙂
Na winietki z korków po winie jest chyba najwięcej pomysłów w internecie. Od najprostszych czyli włożenia kartki w lekko nacięty korek po bardziej wymyśle owinięte kolorowym papierem czy tasiemką.

4. Naturalnie

Dla mnie – idealne winietki na jesień. Powiedzmy sobie szczerze: ile wydacie na zebranie liści czy też szyszek? Nic! A efekt jest? I to jaki!
W internecie można też znaleźć zimową wersję tych winiet: szyszki spryskuje się (całe lub tylko na górze) srebrnym lub białym sprejem czy śniegiem w spreju.

No już nie taki tani ale także bardzo fajny pomysł! Malutkie kwiatki/roślinki które będzie można zabrać ze sobą do domu.

I na koniec coś dla tych co kochają morze :). Imiona gości na znalezionych kamieniach lub namiastka listu w butelce.
Mam nadzieję że jakieś pomysły stąd zaczerpniecie. Jeśli na Waszym weselu też będą jakieś nietypowe winietki – piszcie o nich w komentarzach lub wklejajcie zdjęcia :).
(Visited 246 times, 1 visits today)