damsko-męski blog o tworzeniu domu
facebook
instagram6
pinterest
bloglovin

kontakt@mynaswoim.pl

O blogu:
My na swoim to damsko-męski blog o związkach, a dokładniej związku dwójki ludzi, którzy mając jeszcze trochę mleka pod nosem wkraczają w dorosłe życie. Opisywane są tu poszczególne chwile z naszego życia – planowanie ślubu i wesela, urządzenia mieszkania – w końcu idziemy na swoje – i nasze relacje, jak sobie radzimy z problemami, które dotykają pary. Dużo przeszliśmy, jesteśmy szczęśliwą parą i wydaje nam się, że znaleźliśmy przepis na sukces! I o tym jest ten blog. Pełen inspiracji, codzienności i nas. Staramy się przeżyć to życie szczęśliwie i w zgodzie z samym sobą i sobą na wzajem. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do tego, by być po prostu dobrym człowiekiem. A więc… – jest to też dobry blog! 

 

O nas:
Dawid – informatyk, miłośnik driftu, samochodów i elektroniki. Co wymyśli – to zrobi. Mocno stąpa po ziemi. Recenzuje każdy wpis, grozi palcem i inspiruje.

Asia – żywieniowiec, zakochana bez pamięci w dodatkach do domu, które sprawią, że staje się on przytulniejszym. Miłośniczka wszystkiego co ręcznie robione. Typowa, niestabilna emocjonalnie kobieta!

My – mieszanka wybuchowa. Kompletnie do siebie nie pasujemy i to czyni tak tak dobraną parą :).

 

Kto nas czyta:

kobiety1

wiek2

wiek1

MyNaSwoim to przede wszystkim blog dla młodych kobiet. Kobiet, które pragną wspaniałego życia, szczęśliwego związku i ciepłego domu.
Typowa czytelniczka naszego bloga jest kobietą silną! To kobieta sukcesu! Kobieta, która jest ambitna, wie czego chce i dąży do tego. Nie boi się powiedzieć co myśli, mężczyzn trzyma krótko i nie daje im wejść sobie na głowę. To zdecydowanie kobieta niezależna, która nie boi się podejmować trudnych decyzji.
Dla naszej czytelniczki ważny jest dom, jego atmosfera, ciepło i bezpieczeństwo rodziny. Szukając miejsca na swój wymarzony dom rozważa wszelkie za i przeciw, wady i zalety lokalizacji. Ważny jest dla niej wystrój domu, lubi handmade i osiągać cele, które sama sobie obierze. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
Czytają nas kobiety, które zdecydowanie zasługują na wszystko co najlepsze!

 

Formy współpracy:

Jesteśmy otwarci na wszelką formę współpracy. Z chęcią przygotujemy:

  • wpis pokazujący Twój produkt/usługę
  • tutorial D.I.Y. z wykorzystaniem Twojego produktu
  • fotorelację z wydarzenia/wyjazdu, którego będziesz patronem

Zależy nam aby wpis rozpieszczał nasze czytelniczki. Dlatego też chcielibyśmy aby każdy wpis sponsorowany był dla naszych czytelniczek zwieńczony konkursem lub rabatem na Twój produkt/usługę.

Dodatkowo, każdy wpis sponsorowany promujemy w naszych social mediach.

 

 

Zaufali nam:

say yes 

 

współpraca_feeria

 

 

wspolpraca-mylionshome

Jeśli kierujesz się podobnym wartościami do naszych – nie krępuj się i pisz śmiało!

kontakt@mynaswoim.pl